Ważne spotkanie (01.09.2019). Nowe zasady refundacji i inne


W niedzielę w Piasecznie odbędzie się bardzo ważne spotkanie naszego koła. Omawiane będą nowe zasady refundacji sprzętu (na okres 2019/2020). Szczerze zachęcamy do obecności, bo zmiany są duże.

Po spotkaniu prezesów w Mazowieckim Związku Pszczelarzy mamy do przekazania dużo ważnych informacji odnośnie refundacji na leki, matki, odkłady sprzęt i badania miodu. 1. Do 30.09.2019 w przypadku nieobecności proszę o podanie do skarbnika Romana Fazlejewa 601 353 646 2. Zmiana zasad refundacji sprzętu na 2019/ 2020 dotyczy również deklaracji już złożonych. Należy ponownie wypełnić deklaracje sprzętu ( dostępne na naszej stronie kolopszczelarzy.pl lub na jutrzejszym spotkaniu). Refundacja na sprzęt obejmie tylko pszczelarzy posiadających 10 i więcej rodzin oraz posiadających Sprzedaż Bezpośrednią lub Rolniczy Handel detaliczny. W deklaracji proszę o wpisanie tylko rodzaj sprzętu ( np. miodarka), ilość oraz orientacyjną cenę netto i brutto. Bez wyszczególniania modelu czy producenta.

3. Zmiana zasad sprzętu do gosp. wędrownej ( lawety, przyczepy, wagi) Jak wyżej z tym ze obejmuje pasieki od 25 rodzin. 4. Na najbliższym spotkaniu podajemy i podpisujemy zamawiane ilości matek . Należy podać jaka: unasieniona, nieunasieniona, ze spr. czerwieniem, reprodukcyjna. Oraz ilość odkładów.

5. Nowi członkowie Koła, którzy złożą deklarację członkowska na najbliższym spotkaniu i mają zarejestrowaną pasiekę u Powiatowego Lekarza Weterynarii, mogą korzystać ze wszystkich refundacji.

6. Deklaracja na badanie miodu, wpisujemy : ile prób oraz jakie badanie, refundacja obejmuje 100% ceny netto. Te wszystkie informacje mam z dzisiejszego specjalnego spotkania prezesów kół z zarządem MZP. Jedyne spotkanie naszego Koła w tym miesiącu akurat pechowo wypada jutro. Proszę o mobilizację i przekazanie informacji koleżankom, kolegom. Wszystko musimy domknąć w najbliższych trzech tygodniach czyli przed kolejnym spotkaniem Koła. Serdeczności Tomasz Domański 606487951

Co nowego?
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie wpisy
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Black Square
  • Twitter Black Square
  • Google+ Black Square