top of page

Ważne spotkanie (01.09.2019). Nowe zasady refundacji i inne


W niedzielę w Piasecznie odbędzie się bardzo ważne spotkanie naszego koła. Omawiane będą nowe zasady refundacji sprzętu (na okres 2019/2020). Szczerze zachęcamy do obecności, bo zmiany są duże.

Po spotkaniu prezesów w Mazowieckim Związku Pszczelarzy mamy do przekazania dużo ważnych informacji odnośnie refundacji na leki, matki, odkłady sprzęt i badania miodu. 1. Do 30.09.2019 w przypadku nieobecności proszę o podanie do skarbnika Romana Fazlejewa 601 353 646 2. Zmiana zasad refundacji sprzętu na 2019/ 2020 dotyczy również deklaracji już złożonych. Należy ponownie wypełnić deklaracje sprzętu ( dostępne na naszej stronie kolopszczelarzy.pl lub na jutrzejszym spotkaniu). Refundacja na sprzęt obejmie tylko pszczelarzy posiadających 10 i więcej rodzin oraz posiadających Sprzedaż Bezpośrednią lub Rolniczy Handel detaliczny. W deklaracji proszę o wpisanie tylko rodzaj sprzętu ( np. miodarka), ilość oraz orientacyjną cenę netto i brutto. Bez wyszczególniania modelu czy producenta.

3. Zmiana zasad sprzętu do gosp. wędrownej ( lawety, przyczepy, wagi) Jak wyżej z tym ze obejmuje pasieki od 25 rodzin. 4. Na najbliższym spotkaniu podajemy i podpisujemy zamawiane ilości matek . Należy podać jaka: unasieniona, nieunasieniona, ze spr. czerwieniem, reprodukcyjna. Oraz ilość odkładów.

5. Nowi członkowie Koła, którzy złożą deklarację członkowska na najbliższym spotkaniu i mają zarejestrowaną pasiekę u Powiatowego Lekarza Weterynarii, mogą korzystać ze wszystkich refundacji.

6. Deklaracja na badanie miodu, wpisujemy : ile prób oraz jakie badanie, refundacja obejmuje 100% ceny netto. Te wszystkie informacje mam z dzisiejszego specjalnego spotkania prezesów kół z zarządem MZP. Jedyne spotkanie naszego Koła w tym miesiącu akurat pechowo wypada jutro. Proszę o mobilizację i przekazanie informacji koleżankom, kolegom. Wszystko musimy domknąć w najbliższych trzech tygodniach czyli przed kolejnym spotkaniem Koła. Serdeczności Tomasz Domański 606487951

Co nowego?
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Ostatnie wpisy
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Black Square
  • Twitter Black Square
  • Google+ Black Square
bottom of page